e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

10. Türkiye Muhasebe Forumu

16.04.2015 11:44 |

Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmail Turan, 10. Türkiye Muhasebe Forumunun 81 ilden katılımla Konyada yapılacağını söyledi

 Turan, oda yöneticileri ile bir otelde düzenlediği basın toplantısında 10. Türkiye Muhasebe Forumu'nun 28-29 Nisan tarihleri arasında Konya'da yapılacağını belirtti.

81 ilden mali müşavir ve üst düzey bürokratın katılımının beklendiği toplantının büyük bir organizasyon olacağını kaydeden Turan, şunları kaydetti:

 

"3 binden fazla meslek mensubunu Konya'ya bekliyoruz. Akademisyenler, yurt dışından misafirler ve üst düzey bürokratların da katılacağı bu toplantının mesleğimiz açısından çok önemli olduğunu biliyoruz. Konya'da diğer meslek örgütleriyle bu toplantıya hazırlık yaptık ve misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Katılacak meslek mensubu arkadaşlarımız Türkiye'deki 5 milyon vergi mükellefinin temsilcileri. Toplantıyı Konya olarak çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Ekonomik anlamda ve tanıtım anlamında toplantının Konya'ya katkıları olacağını düşünüyoruz."

Başkan Turan, toplantının Konya'ya alınmasında ve organize edilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, "Günübirlik gelip gidecek meslektaşlarımızın büyük bir bölümünün ulaşımda Yüksek Hızlı Treni kullanacağını biliyoruz. Konya'daki bütün otellerimiz dolmuş durumda. Otel bulamayanlar Konya Valimiz Muammer Erol'un tahsis ettiği misafirhanelerde konaklayacak. Hoşgörü diyarına gelecek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak Konya'mızın tanıtımını yapmış olacağız" diye konuştu.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.