Muhasebe Mesleğinin Geleceği.

Eklenme : 04.12.2017 11:13 | Güncelleme : 04.12.2017 11:13


Muhasebe mesleği ile ilgili uluslararası platformlarda tartışılan öncelikli konuyu mesleğin geleceği oluşturuyor.Bugünden geleceği şekillendirme gayreti ile başta küresel düzlemde muhasebe meslek örgütleri olmak üzere tüm paydaşların yoğun bir çalışması bulunuyor.

Uluslararası camianın bir parçası ve aktif bir unsuru olan TÜRMOB, bu çalışmaların içinde etkin bir şekilde yer almaktadır.

Meslek örgütüne düşen önemli görev, mesleğin yarınlarını şekillendirme mücadelesini vermek, meslek mensuplarına düşen görev ise bu  değişime uyum sağlamaktır.

Günümüzde muhasebe, değişim, gelişim ve dönüşüm süreci içerisindedir. Bu süreç yerel değil küresel düzeyde yönetilmeli ve küresel bir biçimde şekillendirilmelidir.

Bu değişim, gelişim ve dönüşüm sürecinin ortak paydasını, mesleğin yarattığı katma değerin farkındalığını oluşturmak ve bu katma değeri kaliteli ve nitelikli bir hale getirilmesi oluşturuyor.

Yaratılan katma değerden müşterilerimiz, toplum ve kamu yararlanmakta, bizler paydaşlarımızın karşısına kaliteli ve nitelikli hizmetlerimizle çıkmalıyız.

Küresel ve yerel düzlemde tüm çaba ve gayretlerimizin ortay paydasını kaliteli ve vazgeçilmez hizmet sunumu oluşturmaktadır.

A. Masis YONTAN
TÜRMOB Genel Başkanı

 

 

 

 

muhasebe       


 

Ekonomi  Finans  dunya

 
E-bültenimize kayıt olun, Güncel Haberler mail adresinize gelsin!  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MUHASEBE WEB - Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb@gmail.com