e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

ADAY(INIZ)IM... Ben üzerime düşeni yapmaya hazırım. Karar Sizlerin...

08.05.2019 10:13 | Güncelleme: 08.05.2019 10:13

Ankara dan Bağımsız bir Aday, Yıllardır özveri ile Mesleğe Farklı SES olan, Muhasebe Bilenler Topluluğu Sosyal Medya Grubunu Kurumların dahi dikkatle izleyerek önem verdiği 92 bin ayrı görüşü bir arada tutmayı başaran Bağımsız Aday Serkan TAVŞAN,

SMMM Serkan Tavşan Diyorki,

Ben üzerime düşeni yapmaya hazırım. Karar Sizlerin...

Kıymetli Meslektaşlarım 12.05.2019 Tarihinde Gerçekleşecek olan Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Seçimlerinde BAĞIMSIZ Türmob Delegesi Adayıyım. 

Sizlerden Gelen Beklentilere Bakıldığında Sembolik Ancak İlkesel bir karar olması münasebetiyle Seçildiğimde Gerek Genel Kurulda, Gerek Oda Meclisinde, Gerek MBT'den gelen sorunların aktarılması noktasında buna ihtiyaç olduğunu tespit ettiğim için BAĞIMSIZ Türmob Delegeliğimi Açıklıyor, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da mesleğin daha ileri gitmesi için emek vereceğimi peşinen beyan ediyorum. 

Daha önce oy kullanmamış arkadaşlar soruyorlar nasıl olacak diye. Şöyle ki; 
12.05.2019 Tarihinde Namık Kemal İÖO'da yapılacak seçimlerde Aşağıdaki 4 Şeyi Belirleyeceğiz. 
1- Yönetim Kurulu
2- Denetleme Kurulu
3- Disiplin Kurulu
4- Türmob Delegeleri (Sadece Buraya Adayım)

4. Bölümde adım olacak (Yani İnşallah  :) ) Orada adımı işaretleyerek bunu yapabileceksiniz. 
(Diğer yöntemler söz konusu olursa onu ayrıca değerlendiririz ve buradan sizleri bilgilendiririm)

Biraz geç açıkladım biliyorum. Bu tür girişimler Normalde 1 yıl önce minimum 6 ay önce açıklanır ama her zaman inandığım Liyakata bakılarak oy verilirse bu 1 aylık sürenin de yeteceğine inanıyorum. 

Ben üzerime düşeni yapmaya hazırım. Karar Sizlerin...
Sevgiler
Mali Müşavir 
Serkan TAVŞAN
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Asgari Ücret 2020    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.