Asgari Ücrete zam teklifi

20.09.2018 20:02 |

2019 Yılında geçerli olacak Asgari Ücret için pazarlık erken başladı. Türk-İş Aralık ayında yapılacak olan 2019 Asgari Ücret görüşmelerinin minimum 2.000 TL üzerinden başlamasını talep etti.

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay yaptığı açıklamada Esnafın Can Suyu kredisi, İşverenin Nefes Kredisi istedeğini, bu ekonomik ortamda 6 milyon kişinin 1.603 TL olan Asgari Ücret ile geçinmeye çalıştığını belirtti.

2019 Asgari Ücret Görüşmelerinde ekonomik zorluklara ve geçim sıkıntısına değinen Türk-İş Başkanı Ergün Atalay Asgari Ücret için pazarlığın 2.000 TL üzerinden başlaması gerektiğini bildirdi.

2 Bin Lira Net Asgari Ücret
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !