e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Asgari ücretle ilgili flaş açıklama!

25.12.2017 06:16 |

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu 2018 asgari ücretle ilgili çok önemli açıklamada bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Anadolu Ajansı Editör Masası'nda yaptığı açıklamada asgari ücretle ilgili çok önemli açıklamada bulundu.

Sarıeroğlu açıklamasında, " Asgari ücret  Yılın  sonunda pozitif hava uyandıracak, etki yapacak bir rakamı Allah açıklamayı nasip  eder inşallah. Bu hafta açıklayacağız, 1 Ocak itibarıyla da uygulanmaya  başlayacak." dedi.

2018 Asgari ücret ile ilgili yapılan son toplantıda Türkiye İşverenler Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) temsilcisi, bu teklifin yüzde 35 artış anlamına geldiğini ve Türkiye gerçeklerine uygun olmadığını, 2018'de hükümet tarafından verilen 100 liralık desteğin kesilmesiyle de maliyetin zaten yüzde 6 artacağını ifade etti.

TİSK, asgari ücretin 6 aylık dilimler halinde belirlenmesini istiyor. 

2018 Asgari ücrete yapılacak artışın komisyonun yeni yıldan önce yapacağı dördüncü ve son toplantısında netlik kazanması bekleniyor.

2018 Asgari Ücret görüşmeleri sona erdi.

Alternatifli 2018 Asgari Ücret Tablosu

2018 Asgari Ücret

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.