Berat Albayrak, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gündemde YOK!

06.02.2019 09:18 |

Ekomomi müdürleri ile bir araya gelen Berat Albayrak Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ve Vergi Reformu konularında açıklama yaptı.

EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR'A (EYT) KÖTÜ HABER

Sürekli artış gösteren gıda fiyatlarına karşı önlem alacakları, tarladan sofraya kadar koordine bir yapı oluşturacaklarını belirten Albayrak Emeklilikta Yaşa Takılanlar (EYT) için maalesef kötü haber verdi. Maliye Bakanı Emeklilikte yaşa takılanlar konusunun gündemlerinde olmadığını belirtti.

 

 

2019 YILINDA EN KAPSAMLI VERGİ REFORMU GELİYOR.

Vergi teşviklerinin ekonomiye can simidi olduğuna dikkat çeken Albayrak, 2019 yılı için Çok geniş kapsamlı bir vergi reformu üzerinde çalıştıkları belirtti. 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !