Defter Beyan Sistemi Karşılama Ekranı Duyurusu

07.01.2019 11:55 |

Defter Beyan Sistemi Karşılama Ekranlarında meydana gelen Hatalı defterleriniz bulunmuştur. Lütfen Vergi dairesine başvurunuz uyarısı hakkında açıklama yaptı.

Defter Beyan Sistemi duyurusunda Defter Beyan Sistemi Karşılama ekranında çıkan “Hatalı defteriniz bulunmuştur. Lütfen vergi dairesine başvurunuz.”  uyarısı için çalışma yaptıklarını Defter Beyan Sistemi kullanıcılarının vergi dairesine herhangi bir başvuru yapmalarına gerek olmadığını, çalışmanın bitiminden sonra tekrar bilgilendirme yapılacağını iletti.

Mükelleflerin bu etapta Vergi Dairesine herhangi bir başvuru yapmadan Sistemde yapılacak düzeltmenin bitimini beklemesi gerekiyor.

Defter Beyan Sistemi Duyurusu;

Sisteme giriş yapıldığında, “Karşılama Ekranı”nda çıkan “Hatalı defteriniz bulunmuştur. Lütfen vergi dairesine başvurunuz.” uyarısının çözüme yönelik olarak çalışma yapılmaktadır. Söz konusu uyarı metni ile karşılaşan kullanıcıların bu aşamada vergi dairesine gitmesine gerek yoktur. Konuya ilişkin çalışmanın tamamlanmasının ardından tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !