Defter Beyan Sistemi Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi Gönderimi

22.01.2019 22:00 |

Defter Beyan Sistemi Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi için test kullanımını kullanıcılara açtığını duyurdu.

Basit Usul Mükelleflerin 2018 yılı Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi uygulaması Defter Beyan Sisteminde test amaçlı olarak açıldı.

 

Defter Beyan Sistemi sistesinden yapılan duyuru ile Defter Beyan Sistemi Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi için geliştirmelerin devam edildiği belirtildi. Defter Beyan Sistemi açtığı test uygulaması ile olası sistem hatalarını gözlemleyerek geliştirme işlemlerini tamamlamayı planlıyor.

Uygulamaya https://beta.defterbeyan.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Defter Beyan Sistemi Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi Duyurusu

Ticari kazançları basit usulde tespit edilen mükelleflerin 2018 takvim yılına ilişkin olarak, Şubat ayı içerisinde “Defter-Beyan Sistemi” üzerinden verecekleri “yıllık gelir vergisi beyannamesi” https://beta.defterbeyan.gov.tr adresinden test amaçlı kullanıma açılmıştır. Söz konusu beyannameye ilişkin geliştirme çalışmaları devam etmektedir.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin Google +
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !