e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Defter Beyan Sisteminden e-beyannameye yönlendirme

07.02.2019 08:13 |

Defter Beyan Sistemi üzerinde çalışmaları devam eden ÖTV-1, ÖTV-2A, ÖTV-2B ve ÖTV-3 beyannameleri Beyanname Düzenleme Programı verilecek.

ÖTV-1, ÖTV-2A, ÖTV-2B ve ÖTV-3 Beyannameleri 

Defter Beyan Sistemi ÖTV-1, ÖTV-2A, ÖTV-2B ve ÖTV-3 beyannameleri üzerinde çalışma sistem çalışmasına devam edildiğinden dolayı söz konusu beyanların Beyanname Düzenleme Programı ile e-beyanname üzerinden verileceğini belirtti.

Defter Beyan Sistemi sistem çalışması tamamlandığında yapacağı duyuru ile ÖTV-1, ÖTV-2A, ÖTV-2B ve ÖTV-3 beyannamelerini Defter Beyan Sistemi üzerinden alacak.

Defter Beyan Sistemi Duyurusu

"ÖTV-1, ÖTV-2A, ÖTV-2B ve ÖTV-3 beyannamelerinin Sisteme eklenmesine yönelik çalışmaların devam etmesi nedeniyle söz konusu beyannameler, daha sonra yapılacak bilgilendirmeye kadar Beyanname Düzenleme Programı ile e-Beyanname uygulaması üzerinden verilebilecektir."
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.