E-devlet Vekaletname Sorgulama

07.06.2019 12:53 |

e-devlet üzerinden vekaletname sorgulama uygulaması hizmete girdi.

e-devlet üzerinden Türkiye Noterler Birliği Kişi Vekaletnameleri Sorgulama Hizmeti ile 1 Mart 2016 tarihinden sonra verilen vekaletnamelerin tamamını ve azil bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye Noterler Birliği Kişi Vekaletnameleri Sorgulama hizmetini kullanarak  198 / A NOTERLİK İŞLEMLERİNİN ELEKTRONİK ORTAMDA YAPILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK kapsamında 01/03/2016 tarihinden itibaren vermiş olduğunuz vekaletnameleri görebilirsiniz. Diğer, gerçek veya tüzel kişiler için temsilci vb. olarak verdiğiniz vekaletnameler listelenmemektedir.

Sorgulama sonucunda verilen vekaletnamelerin hangi notere ait olduğunu Yevmiye Tarihi, Yevmiye Numarası, İşlem Türü, Vekalet Bitiş Tarihi yanında Vekalat veren ve vekalet verilen kişi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !