Esnafta Yeni Kredi Destek Paketi heyecanı

04.01.2019 10:01 |

Esnafın umudu Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı yeni Kredi Destek Paketi

TESK Genel Başkanı 2 milyona yakın Esnafın Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanacak yeni kredi destek paketini büyük bir heyacanla beklediğini bildirdi.

Esnafa Yeni Kredi  Destek Paketi Geliyor.

Maliye Bakanı Albayrak Esnaf ve KOBİ'ler için Yeni bir Kredi Destek Paketi için hazırlıkların devam ettiğini önümüzdeki günlerde esnaf ve Kobileri rahatlatacak paketin açıklanacağını duyurmuştu.

Bağkur Prim gün prim sayısını 7.200 güne düşürülmesi

Palandöken yaptığı açıklamada Yeni Kredi Destek Paketi yanında Esnafın büyük sıkıntığı yaşadığı Bağkur Prim gün prim sayısını 7.200 güne düşürülmesi gerektiğini, aynı zamanda İşyeri kiralarında stopaj uygulamasını kaldırılması gerektiğini belirterek, Çıraklıkta geçen sürelerin emekliliğe sayılmasısicil affı konularınında hazırlanan pakete eklenmesi gerektiğini söyledi. (AA)

Esnafa Yeni Destek Paketi Geliyor.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !