e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

GEKSİS iade talebi ekranları kullanıma hazır.

14.03.2019 19:15 |

Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi Giriş GEKSİS Kullanıma açıldı.

Defter Beyan Sistemi Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi Giriş (GEKSİS) işlemlerine yönelik çalışmalarını tamamlayarak kullanıma açtı.

https://intvrg.gib.gov.tr adresi üzerinden Defter Beyan Sistemi Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi için bilgi girişlerini yapabilirsiniz.

GEKSİS Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi Nasıl Yapılır?

Geksis Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi işlemleri ve Kullanım Kılavuzuna aşağıdaki bağlantı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

GEKSİS Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi Girişi Nasıl Yapılır?

Defter Beyan Sistemi GEKSİS Duyurusu;

Gelir ve Kurumlar Vergisi İade Talebi Giriş (GEKSİS)” işlemlerine yönelik çalışma tamamlanmıştır. https://intvrg.gib.gov.tr adresinden GEKSİS iade talebine ilişkin bilgi girişleri yapılabilir.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.