e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Galatasaraya Rekor vergi cezası...

25.03.2014 14:09 |

Sarı kırmızılı kulübe toplam 108 milyon TL vergi borçları ile beraber ceza kesildi.

 Galatasaray Kulübüne 2010/11 ve 2011/12 dönemlerine ait incelemeler sonrasında Maliye Bakanlığı tarafından 54 milyon TL vergi aslı ve aynı tutarda vergi cezası hesaplandığı öğrenildi.

 

Galatasaray Kulübü bu 108 milyon TL'lik fatura sonrasında vergi dairesine uzlaşma talebinde bulundu. 

Teberrulu kesilen maç biletleri yüzünden 54 milyon TL'lik vergi cezasının verildiği belirtilirken, Galatasaray kulübü bu konu hakkında Maliye Bakanlığına sunulmak üzere kapsamlı bir rapor sunacak.

Sarı kırmızılılar, 2011 yılında da geçmiş dönemler adına 73 milyon TL'lik vergi cezasına çarptırılmış ancak dönemin Başkan Yardımcısı Refik Arkan'ın yoğun çaba ve girişimleri ile Galatasaray kulübü uzlaşmaya giderek 2.9 milyon TL ödemişti.

hurriyet.com.tr
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.