Geçici Vergi Beyannamesinde Süre Uzatımı hakkında

12.02.2019 06:28 |

4. Dönem Geçici Vergi Beyannamesinde Ankara SMMM Odası uzatma talebinde bulundu.

Geçici Vergi Beyannamesinin Verilme Süresi Uzatılmıştır.

Geçici Vergi Beyannamesi uzatılması talebinde Ankara Odası İçinde bulunduğumuz dönemdeki beyan ve iş yoğunluğunun Mali Müşavirlerin yükünü ağırlaştırdığını, diğer dönemlere oranla 4.Geçici Vergi Döneminde işlemlerin daha fazla emek ve çalışmayı gerektiğini belirtti.

İstanbul Mali Müşavirler Odası da muhasebe mesleğindeki iş yükü sebebi ile Geçivi Vergi ve Poşet Beyannameleri hakkında uzatma talep etti.

Geçici Vergi Beyan Süresi uzatılması talebinde TÜRMOB üyelerden gelen yoğun talepve Şubat 2019 dönemindeki muhasebe iş yoğunluğundan dolayı  2018/4. Dönem Geçici Vergi Beyannamesinin verilme süresinin uzatılmasını talep etti.

Muhasebe Meslek Camiasından da gelen yoğun uzatma talepleri geldiğini ifade eden Ankara SMMM Odası taleplerin dikkate alınarak 4. Dönem Geçici Vergi Beyanname verilme süresinin son günü olan 14 Şubat 2019 tarihinin, ödeme son günü olan 18 Şubat 2019 tarihine uzatılmasını talep etti.

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !