e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Geleceğin Muhasebesi...

19.06.2017 11:07 |

TÜRMOB olarak New York’da yapılan Edinburg toplantısına katılan Genel Başkan A. Masis YONTAN, Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen meslek örgüleriyle birlikte muhasebe mesleğinin daha ileriye götürülebilmesi için yapılabileceklerin masaya yatırıldığını belirtti.

Toplantıda muhasebe mesleğinden beklentilerin giderek artığı, sadece defter turan, beyanname veren kişilern artık geride kaldığı, meslek mensuplarından asıl bekleentinin danışman olarak hizmet vermesinin en çok vurgulanan konulardan birisi olduğunu belirten Genel Başkan A.Masis Yontan toplantı detaylarını şu şekilde anlattı.

"Ayrıca geleceğin meslek mensuplarının daha iyi eğitim alması içim yapabileceklerimiz değerlendirdik. Geleceğimizin, genç meslek mensuplarının ellerinde olduğunu biliyoruz. Yarını düşünerek geleceğin muhasebecileri için çalışmalarımızı şekillendirmeliyiz. Türmob olarak muhasebe mesleğinin gelişimi için yaptığımız çalışmalara uluslararası alanda edindiğimiz tecrübelerimide ekleyerek devam edeceğiz."
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.