e-FATURA e-ARŞİV e-FATURA PROGRAMI ÖN MUHASEBE PROGRAMI
☰ 
 
e-Fatura'nin avantajlarini en uygun fiyatlarla kesfedin.
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

Geleceğin Muhasebesi...

19.06.2017 11:07 | Güncelleme: 19.06.2017 11:07

TÜRMOB olarak New York’da yapılan Edinburg toplantısına katılan Genel Başkan A. Masis YONTAN, Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen meslek örgüleriyle birlikte muhasebe mesleğinin daha ileriye götürülebilmesi için yapılabileceklerin masaya yatırıldığını belirtti.

Toplantıda muhasebe mesleğinden beklentilerin giderek artığı, sadece defter turan, beyanname veren kişilern artık geride kaldığı, meslek mensuplarından asıl bekleentinin danışman olarak hizmet vermesinin en çok vurgulanan konulardan birisi olduğunu belirten Genel Başkan A.Masis Yontan toplantı detaylarını şu şekilde anlattı.

"Ayrıca geleceğin meslek mensuplarının daha iyi eğitim alması içim yapabileceklerimiz değerlendirdik. Geleceğimizin, genç meslek mensuplarının ellerinde olduğunu biliyoruz. Yarını düşünerek geleceğin muhasebecileri için çalışmalarımızı şekillendirmeliyiz. Türmob olarak muhasebe mesleğinin gelişimi için yaptığımız çalışmalara uluslararası alanda edindiğimiz tecrübelerimide ekleyerek devam edeceğiz."
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Asgari Ücret 2020    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    e Arşiv Fatura    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    SGK    SMMM    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Torba Yasa    Türmob    Vergi    Vergi Affı    Yapılandırma    YMM    İş Hayatı    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv Fatura'ya Hızlı Geçiş

e-Fatura, e-Arşiv Fatura'ya muhasebeweb.com fırsatları ile ekonomik ve pratik geçin!

HIZLI TEKLİF ALIN !