Gelir Vergisi Beyannamesi Verilme Süresi Uzatımı

16.03.2019 06:59 |

Gelir Vergisi Beyanname süresi Uzatıldı mı? Ankara SMMM Odası Gelir Vergisi beyanname verme süresinin uzatılmasını talep etti.

Gelir Vergisi Beyanname Verme Süresi Uzatılacak mı?

Ankara Mali Maşavirler Odası 25 Mart 2019 tarihine kadar verilmesi gereken Muhtasar, KDV Beyannameleri ve Aylık SGK Prim Hizmet Belgesinin verilmesi süresi ile 2018 Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi verme süresi ile aynı gün olması nedeni ile Yıllık Gelir Vergisi Beyanname verme süresinin uzatılmasını talep etti.

Talep dilekçesinde Ankara SMMM Odası Beyan ve Bildirimlerin son gününün aynı güne denk geldiği ve Meslek Mensuplarının yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarından dolayı Yıllık Gelir Vergisi Beyanname ver süresinin 1 Nisan 2019 Pazartesi gün sonuna kadar uzatılmasını talep etti.

Gelir Vergisi Beyannamesi Süre Uzatımı Dilekçesi için tıklayınız...
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin Google +
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
TeşvikPlus SGK Teşvik Hesaplama Programı!

Cari ve Geçmiş Dönem SGK Teşviklerinizi TeşvikPlus sizin için hazırlar. SGK Bildirimlerini Yapar.

HEMEN İNDİR!