e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesi BDP ye eklendi.

04.04.2019 15:45 | Güncelleme: 04.04.2019 15:50

Poşet Beyannamesinde yeni dönem başladı. Gelir İdaresi Başkanlığı e-beyanname sitesinden yaptığı duyuru ile Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesini Beyanname Düzenleme Programına eklediklerini bildirdi.

e-bayanname sitesinden yapılan açıklamada Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesi'nin  uygulamaya açıldığını mükelleflerin BDP Programlarını güncellemeleri gerektiğini ifade etti.

Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesi Hakkında Duyuru;

2872 Sayılı Kanun Kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan Plastik Posetlerin Ücretlendirmesine İlişkin Usul ve Esaslar Kapsamında Mükellefiyeti tesis edilen gerçek ve Tüzel Kişiler tarafından verilecek olan Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesi uygulamaya açılmıştır. Bu beyannameleri vermesi gereken tüm mükelleflerin güncel Beyanname Düzenleme Programını (BDP) bilgisayarlarına indirip yeniden kurmaları gerekmektedir. 

Geri kazanım katılım payı beyannamesi ne zaman verilecek?
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Asgari Ücret 2020    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.