Geriye Dönük Teşvik Hesaplama SGK Online Bildirim

Eklenme : 06.04.2018 07:55 | Güncelleme : 29.05.2018 08:39


7103 Sayılı Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 27 Mart 2018 Tarihli ve 30373 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Torba Kanun’da bulunan madde gereği belirtilen bu teşvik uygulaması geriye dönük 1 ay içerisinde müracaat edilmesi şartıyla açılacak. Müracaat etmeden önce açılmış davalardan vazgeçilmiş olması da gerekecek, 1 ay içerisinde müracaat edenler geriye dönük tüm haklarını alacaklar. Süreyi kaçıranlar da geriye dönük sadece 6 aylık kadar geriye dönük belge verebilecek.Tek Tuşla İPTAL-EK-ASIL Bildirimlerinizi SGK'ya Online Gönderin !

Öncelikle belirtmek gerekir ki, Biz kurum personeliyiz, denetmeniz, müfettişiz diyenlere itibar etmeyiniz. Hiçbir kurum personeli bu işle ilgili olamaz. İl müdürlükleri bu konuyla ilgili de özellikle tüm çalışanlarına uyarı mahiyetinde yazılarını gönderdi.

MALİ MÜŞAVİRLERE ÖZEL, 
Geçmiş ve Gelecek Dönem TEŞVİK HESAPLAMA PROGRAMI

 

Diyoruz ki Mükelleflerinize bu hizmeti siz verin, E-Bildirge şifreleriniz sizde kalsın, Kimseye Şifrelerinizi vermeyin, Siz Sorgulayın, Siz KAZANIN...

Bilgi ve Destek 

 0532 175 91 31

Mali Müşavirlere Özel olarak tasarlanmış ProPlus Teşvik Yazılımı ile hem geçmiş dönem teşvik işlemlerinizi hem de gelecek dönemlerde gerçekleşecek tüm teşvik işlemlerinizi otomatik olarak gerçekleştirin. ProPlus Teşvik Programı tüm dataları sizin kendi bilgisayarınızda saklar. Size Özel Datalarınız sizde kalır.

Program Demosunu indirin, Geriye dönük tüm mükelleflerinizin sorgulamasını yapın. Teşviklerinizi görün, Sonra Satın alın...

Demo Programlarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. ( Demo Abone No: 1  Kullanıca Adı: demo  Şifre : 1 )
 

PROGRAM DEMOSUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...
 

* Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? Bilgisayarım ikonuna sağ ile tıklayıp açılan menüde Özellikler kısmına bakın.

Detaylı Bilgi, Satın Alma İşlemleri ve Kullanım Kılavuzu için burayı tıklayarak Proplus Teşvik Yazılımı tanıtım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

geriye donuk tesvikten yararlanma  geriye donuk prim tesviki  tesvik hesaplama programi   


 

Pratik_Bilgiler  Muhasebe  SGK

 
E-bültenimize kayıt olun, Güncel Haberler mail adresinize gelsin!  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MUHASEBE WEB - Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb@gmail.com