Halkbank Esnaf Kredi Desteği Başvuruları Başladı.

09.01.2019 07:52 |

Halkbank Kredi Desteği Açıklaması, Halkbank, Cumuhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklmasının ardından bugün yaptığı açıklama ile 2019 yılının ilk 3 ayında Esnafa 10 Milyar Lira Kredi Desteği sağlayacağını duyurdu.

Halkbank Kredi Desteği Açıklaması, Halkbank, Cumuhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklmasının ardından bugün yaptığı açıklama ile 2019 yılının ilk 3 ayında Esnafa 10 Milyar Lira Kredi Desteği sağlayacağını duyurdu.

HALKBANK ESNAF KREDİ DESTEĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI.

Halkbank Esnaf Kredi Desteği başvurularının bugün (9 Ocak) itibari ile başladığını 2019 yılında verilecek toplam 22 Milyar tutarındaki Esnaf Kredi Desteği'nin yılın ilk üç ayında 10 Milyar olmak, diğer dönemlerde de 12 Milyar tutarında artı Esnaf Kredi Desteği Paketini kullandıracaklarını ifade etti.

 

Halkbank açıklmasında 2019 yılı tamamında Esnaf ve Sanatkarlara 22 Milyar TL Esnaf Kredi Desteği sağlayacak.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan açıklamasında;

Yeni umutlarla başlanan 2019 yılına özel olarka geliştirilen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu Esnaf Kredi Programı ile yaklaşık 350.000 esnafa ulaşacaklarını söyledi.

Arslan, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği’ne (TESKOMB) bağlı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) kefaletiyle, kooperatiflerin bulunmadığı yerlerde ise Bankamızca doğrudan kredi kullandırmak suretiyle tüm esnaf ve sanatkârlarımıza ulaşarak Esnaf Kredi Desteğini kullandıracaklarını belirtti.

Halkbank Esnaf Kredi Desteğinden Kimler Nasıl Yararlanacak?
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin Google +
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !