KOBİ lere 12 ay geri ödemesiz yeni destek paketi açıklandı.

11.04.2019 12:52 |

Kredi Garanti Fonundan KOBİ lere 3 milyar liralık yeni destek paketi

KGF tarafından İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı projesi kapsamından KOBİ'lere 12 Ay geri ödemesiz kredi kullanımının önü açıldı.

Kredi Garanti Faonu tarafından yapılan açıklamaya göre Avruba Birliği tarafından yürütülen COSME Projesi Türkiye'de Kredi Garanti Fonu işbirliği ile verilecek.

12 Ayı Geri Ödemesiz!

Kredi Garanti Fonu tarafından yüzde 80'ine kefalet verilecek olan destek 12 ay geri ödemesiz olmak üzere toplamda 60 ay vade ile Bir Milyon TL'ye kadar destek sağlayacak.

COSME Kredi Desteği veren bankalar

Akbank,
Alternatif Bank,
DenizBank,
Garanti Bankası,
Halkbank,
İNG Bank,
Türkiye İş Bankası,
QNB Finansbank,
Şekerbank,
Türkiye Ekonomi Bankası,
Türkiye Finans Katılım Bankası,
VakıfBank,
Vakıf Katılım Bankası,
Yapı Kredi Bankası,
Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası olmak üzere projeye dahil olan toplam 16 bankaya kredi başvurusu yapılabilecek.

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !