e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

KOBİ’lere yeni Kredi Destek Paketi açıklandı.

01.03.2019 09:47 |

Maliye Bakanı Albayrak Kobilere yeni Kredi Destek Paketini açıkladı. Yeni Kredi Destek Paketinden Kimler Yararlanacak?

Yeni Kredi Destek Paketinden (Kobi Değer Kredisi 2) hangi işletmeler yararlanacak?

Kobi Değer Kredesi ikinci aşaması devreye girdi. Yeni kredi destek paketi'nden sektör sınırlaması olmadan 125 milyon Türk Lirasına kadar ciro KOBİ özelliklerine sahip tüm işletmeler yararlanabilecek.

 

20 Milyar TL Hazine ve Maliye Bakanlığının kefaleti ile toplamda 25 Milyar TL Kredi Destek Paketi ile Kobi Değer Kredi kullandırılacak.

Hangi Bankarlar Kobi Destek Kredi verecek?

KOBİ Değer Kredisi veren bankalar, Albaraka, Alternatif Bank, Denizbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB, Halkbank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, Ziraat Katılım olarak açıklandı.

Yeni Kredi Destek Kredisi (Kobi Değer Kredisi 2) geri ödeme şartları ve faiz oranları.

Kobi değer kredisi adı altında yeni kredi destek paketi 6 ay anapara ödemesiz olarak toplamda 36 ay vadeli olarak kullanılabilecek. Kobi değer kredisinde aylık yüzde 1,54, yıllık yüzde 18,48 faiz oranı işletilecek. Kobi Değer Kredilerine Hazine destekli KGF kefaleti sağlanacak.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.