e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

Kredi Kartı Borcundan dolayı takibe düşenlere yapılandırma.

22.01.2019 11:24 |

VAKIFBANK Kredi Kartı borcundan dolayı takibe alınan kredi kartı borcu olan müşterilerinin borçlarını yapılandırabileceğini duyurdu.

TAKİPDEKİ KREDİ KARTLARI YAPILANDIRILACAK

Vakıfbank yaptığı açıklama ile 31.12.2018 tarihinden önce 100 yün TL'nin altında kredisi takibe alınan müşterileri için peşin veye 12 takside kadar takibe aktarım faizlerini silerek kredi kartlarını yapılandıracağını belirtti.

VAKIFBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ YAPILANDIRMASI

VakıfBank'taki borçları 3 milyon TL'nin altında olup 2018 sonu itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üstü aksama bulunan müşterilerine altı aya varan ödemesiz dönemle yapılandırma imkânı tanıyor.

Düşük faizli Kredi Kartı Yapılandırmasında Vakıfbank Bireysel Borçlulara 3 ay ödemesiz 36 ay vade, ticari borçlulara 60 ay vade sağlıyor.

Kredi kartı yapılandırmasında Vakıfbank 100 bin liraya kadar yüzde 0,98, 100 bin-750 bin TL arasına yüzde 1,25, borç tutarı 750 bin-3 milyon arasında olan borçlulara yüzde 1,50 faiz uygulayacak.

100 bin TL alrından takibe düşen borçlular için Kredi Kartı veya avans kredi yapılandırmasında son başvuru tarihi 30 Nisan 2019.

VAKIFBANK Kredi Katı Borcu Yapılandırmasında 24 aya kadar yüzde 1,10, 60 aya kadar taksitlendirme seçeneğinde ise yüzde1,20 faiz uygulayacak.

VakıfBank Genel Müdürü MEHMET EMİN ÖZCAN açıklamasında, VakıfBank olarak yurt dışından sağladığımız 14 milyar dolar civarında kaynağı Türkiye ekonomisinin hizmetine sunduk. Türkiye’nin makroekonomik verilerinde düzelme var. Ekonomide büyümenin yeniden şahlanacağını göreceğiz.” ifadelerini kullandı.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.