e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

Kredi Kartı Yapılandırması Genişliyor.

22.01.2019 06:14 |

Kredi Kartı borç yapılandırmasına katılan bankalar çoğalıyor. Ziraat Bankasının Kredi Kartı borç yapılandırmasının ardından Halkbank Halk Destek Kredisi ile müşterilerinin Kredi Kartlarını yapılandıracağını duyurdu.

Kredi Kartı Borç Yapılandırmasında Son Dakika,

Halkbank yaptığı yazılı açıklama ile Kredi Kartı borçlarını yapılandırmak isteyen müşterilerine Halk Destek Kredisi kullandıracağını bildirdi.

 

Halkbank Kredi Kartı Yapılandırmasında Faiz Oranları

Halkbank Kredi Kartı müşterileri Halkbank ve diğer banka kredi kartı broçlarını aylık yüzde 1,10'dan başlayan faiz oranları ile Kredi Kartı borçlarını 60 aya kadar yapılandırabilecek.
Kredi kartı borcu yapılandırmak isteyen Halkbank Müşterileri gelir imkanlarına göre uygun ödeme planlarıda oluşturabilecek.

Kredi Kartı Boç Yapılandırma Kapsamı

Yeni Kredi Kartı Borç Yapılandırması 31.12.2018 tarihine kadar tüm bankalara olan Kredi Kartı ve Nakit Avans Kredi Kullanımlarını kapsıyor.

Kredi Kartı Borç Yapılandırması yapan bankalar

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırması

Ziraat Bankası Kredi Kartı Broç Yapılandırmasında banka Yapılandırma yapmak isteyen müşterilerine Birleştiren İhtiyaç Kredi kullandırıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren ihtiyaç kredi ile kredi kartı borçlarını 24 aya kadar yüzde 1,10 , 60 aya kadar ise yüzde 1,20 faiz oranları ile yapılandırıyor.

Vakıfbank Kredi kartı Borç Yapılandırması

Vakıfbank ise Kredi Kartı Borç Yapılandırmasında Yanındaki Güç Paketi ile kredi kartı borcu olan müşterilerine 24 aya kadar yüzde 1,10, 6a aya kadar yüzde 1,20 oranları ile işlem yapıyor.

Halkbank Kredi kartı Borç Yapılandırması

Halkbank ve diğer banka kredi kartı broçlarını aylık yüzde 1,10'dan başlayan faiz oranları ile Kredi Kartı borçlarını 60 aya kadar yapılandırabilecek.

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.