Kredi Kartı borç yapılandırması nasıl yapılacak?

08.01.2019 11:58 |

Kredi Kartı Borç yapılandırma İşlemi nasıl yapılacak? Yapılandırma hangi kredi borçlarını kapsıyor? Kredi Kartı Borç Yapılandırma başvurusu nasıl yapılacak?

Kredi Kartı Boç Yapılandırma Kapsamı

Yeni Kredi Kartı Borç Yapılandırması 31.12.2018 tarihine kadar tüm bankalara olan Kredi Kartı ve Nakit Avans Kredi Kullanımlarını kapsıyor.

 

Kredi Kartı Borç Yapılandırma İşlemi Nasıl Yapılacak?

Birleştiren İhtiyaç Kredisi adı altında Kredi Borç Yapılandırma işlemi tüm Ziraat Bankası şubelerinden yapılabilecek.

Kredi Kartı Borç Yapılandırmada vade ve faiz tutarları

Kredi Kartı ve Nakit Avans Boç Yapılandırmasında iki ayrı vade seçeneği mevcut

24 Ay vade ile kullanım seçeneğinde faiz, yüzde 1,10

60 ay vade ile kullanım  seçeneğinde faiz 1,20 olarak uygulanacak.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faiz oranlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır. 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan veya gecikmede olan vatandaşlarımızın üzerindeki anapara ve faiz yükü Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile azaltılarak uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçları ödenebilir hale getirilecektir.

Kredi Kartı borçlarına yeni yapılandırma.

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !