Lisanslama Sınavları Başvuruları Hakkında

15.07.2011 12:20 |

Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde, 20 - 21 Ağustos 2011 tarihlerinde yapılacak Sermaye Piyasası Faaliyetleri Lisanslama Sınavlarının başvuru süresi 3 gün uzatılmıştır.

SDaha önceki duyuruda, 1 Temmuz - 15 Temmuz 2011 tarihleri arasında http://basvurular.meb.gov.tr/tspakb/ internet adresinden yapılabileceği ilan edilen başvurular için son gün 18 Temmuz 2011 Pazartesi olarak belirlenmiştir.

Sınavlar ile ilgili ayrıntılı duyuruya http://www.tspakb.org.tr/tr/DesktopDefault.aspx?tabid=407 adresinden ulaşabilirsiniz.

Sermaye Piyasası Faaliyetleri Lisanslama Sınavları Kılavuzu'na,

http://www.tspakb.org.tr/  veya

http://basvurular.meb.gov.tr/tspakb/

adresinden ulaşabilirsiniz.

Önemli uyarı :  

Lisanslama Sınavları ile ilgili başvurular, Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği (TSPAKB) kontrolünde Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan web sayfasından yapılmaktadır (http://basvurular.meb.gov.tr/tspakb/).

Kurulumuz tarafından lisanslama başvuruları ile ilgili olarak herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Bu nedenle başvuru ve benzeri işlemlerde sorun oluştuğunda şikayetler ve önerilerin sadece TSPAKB (TSPAKB - 0.212. 280 31 72 - sinav@tspakb.org.tr) veya MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (http://egitek.meb.gov.tr/) adreslerine iletilmesi gerekmektedir.

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !