Mali Müşavire e-arşiv fatura görüntüleme yetkisi

25.09.2018 18:57 |

Mali Müşavirler Mükelleflerinin e–Arşiv Fatura bilgilerini görüntüleyebilecek.

e- Arşiv fatura alıcılarının zaman zaman belgeye ulaşmakta güçlük çekmeleri bir çok sıkıntı ve sorunu beraberinde getirmekte ve kayıtlara alınmayan ya da muhasebeye geç ulaşan çok miktarda e-Arşiv fatura, cari hesaplar nezdinde sıkıntının büyümesine sebep olmaktaydı.

 

e-Serbest Meslek Makbuzu ile e-Arşiv Fatura bilgilerinin Sistem içerisinde “Mali Bilgilerim” başlığı altında görüntülenmesi sağlanmıştır. 

Mükelleflerin sisteme giriş yaparak Mali Bilgilerim kısmında yetkilendirme yapması durumunda mali müşavirler müşterilerine ait e-Arşiv fatura bilgilerini görüntüleyebilecekler.

Gelir İdaresi Başkanlığı duyurusu

e-Serbest Meslek Makbuzu ile e-Arşiv Fatura bilgilerinin Sistem içerisinde “Mali Bilgilerim” başlığı altında görüntülenmesi sağlanmıştır. Bu bilgilerin sözleşme imzalanan mali müşavirler/meslek odaları tarafından görülebilmesi için mükelleflerin Sisteme giriş yaparak “Mali Bilgilerim” kısmından izin vermesi (yetkilendirme yapması) gerekmektedir.

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !