Mali Müşavirler için TÜRMOB KART

07.08.2017 06:46 |

TÜRMOB uzun süredir üzerinde çalıştığı Mali Müşavirler ve stajyerler için TÜRMOB KARTI hizmete sundu.Türmob Kart Nasıl Alınır? Türmob Kart Başvurusu ile ilgili detaylar

TÜRMOB KART başvuru işlemleri ve açıklama detayları aşağıdadır.

 

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği olarak, sizlerin beklentilerini en yüksek kalitede karşılamak adına TÜRMOBKart çalışmamızı sizlerin istifadesine sunduk. TÜRMOBKart ile meslektaşlarımıza bir kimlik kartının sağlayacağı imkanlardan çok daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

TÜRMOBKart, son teknolojik yenilikler ışığında, üstün güvenlik özellikleri ile TÜRMOB’a bağlı SM, SMMM, YMM ve Stajyerler için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli akıllı kimlik kartıdır.

TÜRMOBKart ile size pek çok hizmetten ücretsiz olarak yararlanma imkanı sağlamayı hedefledik. 
TÜRMOBKart’ınıza dilediğiniz kadar TL yüklemesi yaparak anlaşmalı giyim, turizm, akaryakıt, yiyecek/içecek satış merkezleri dahil diğer birçok sektörde size özel ve ayrıcalıklı hizmet alımı, indirim ve ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. 

Elektronik tahsilat sistemi ile ödeme kolaylığı sunacak olan TÜRMOBKart, hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik birçok uygulamayı da beraberinde getirmektedir. TÜRMOBKart’ınız sayesinde, müşterilerinizden tahsilatlarınızı kolaylıkla yapabilir, geliştirilen özel uygulamalar ile birlikte TÜRMOB’a ve Odalara ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. TÜRMOBKart’ınız ile e-Birlik üzerinden giriş yaparak; elektrik, su, doğalgaz, belediye harcı, cep telefonu ve sabit telefon faturalarınızı ödeyebilirsiniz. 

TÜRMOBKart sahibi üyelerimiz kayıtlı oldukları Oda dışında, diğer illerdeki Odalarda da kartlarını kullanabileceklerdir. Sisteme dahil olacak tüm Odalarda yer alan ödeme noktalarında, nakit gerektirmeden ve para üstü beklemeden, hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
TÜRMOBKart’ınızı kullanarak yapmış olduğunuz işlemlere “www.turmobkart.com.tr” web adresinden erişebilir, ve/veya TÜRMOBKart mobil uygulama üzerinden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Soru ve önerileriniz için, www.turmobkart.com.tr adresini ziyaret edebilir ve/veya destek@turmobkart.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

TÜRMOBKart uygulamamızın başvurusu ve uygulanmasına yönelik bilgiler yazımız ekinde tarafınıza sunulmaktadır. 

Saygılarımla. 

Yahya ARIKAN
Genel Sekreter


TÜRMOB Kart Mali Müşavir ve Stajyer Başvuru işlemleri için tıklayınız...

 

* YMM ve SMMM Oda Başkanlıklarına Gönderilen Yazı...lütfen tıklayınız...>>>

Ek-1 “TÜRMOBKart Bilgi Güncelleme Yardım Dokümanı”...lütfen tıklayınız...>>>

Ek-2 “Biyometrik Fotoğraf Kullanım Kılavuzu”...lütfen tıklayınız...>>>

Ek-3 “Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı Başvuru Yardım Kılavuzu”...lütfen tıklayınız...>>>
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin Google +
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
TeşvikPlus SGK Teşvik Hesaplama Programı!

Cari ve Geçmiş Dönem SGK Teşviklerinizi TeşvikPlus sizin için hazırlar. SGK Bildirimlerini Yapar.

HEMEN İNDİR!