Maliye Bakan?, A?bal MÜJDEY? verdi...

11.12.2015 04:49 |

Maliye Bakanı, Ağbal MÜJDEYİ verdi...

 Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2016'da devlet kadrolarına 55 bin açıktan atama yapılacağını açıkladı. Bakan Ağbal, geçici bütçenin uygulanacağı 3 aylık dönemde yatırımlarda herhangi bir aksamaya izin verilmeyeceğini söyledi. Meclis 14 yıl aradan sonra ilk kez geçici bütçeyi görüşüyor. Bakan Ağbal, bütçe ödeneklerinin kamu hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi amacıyla hizmetlerin önemi dikkate alınarak hazırlandığını söyledi.

    0 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !