e-DÖNÜŞÜM HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE
☰ 
m
e-Fatura'nin avantajlarini en uygun fiyatlarla kesfedin.

Maliye Bakanı Albayrak’tan Enflasyon Açıklaması

Eklenme : 13.09.2018 20:06 | Güncelleme : 13.09.2018 20:14


Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, Merkez Bankası enflasyonla mücadelede gerekli adımı attı, Ekimden itibaren enflasyon düşüşe geçecek açıklamasını yaptı.


Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, faiz kararı ile ilgili “Merkez Bankası’nın bağımsızlığı tartışması kapanmıştır”,  “Orta vadeli program 20 Eylül’de açıklanacak” ifadelerini kullandı.

Ekim'den itibaren enflasyonun düşüşe geçeceğini söyleyen Albayrak, "Spekülatif girişimleri denetleyeceğiz. Ekonomide temel çıpa cari açıkla mücadele olacak. Kamuda tasarruf için maliyet ve değişim ofisi kuruyoruz. Dövizle ilgili yönetmelikler 30 gün içinde tamamlanacak." dedi.Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili 2018 pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, mali mevzuat, muhasebe yazarları, muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.