e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Muhasebe Mesleğinin Geleceği.

04.12.2017 11:13 |

Muhasebe mesleği ile ilgili uluslararası platformlarda tartışılan öncelikli konuyu mesleğin geleceği oluşturuyor.

Bugünden geleceği şekillendirme gayreti ile başta küresel düzlemde muhasebe meslek örgütleri olmak üzere tüm paydaşların yoğun bir çalışması bulunuyor.

Uluslararası camianın bir parçası ve aktif bir unsuru olan TÜRMOB, bu çalışmaların içinde etkin bir şekilde yer almaktadır.

Meslek örgütüne düşen önemli görev, mesleğin yarınlarını şekillendirme mücadelesini vermek, meslek mensuplarına düşen görev ise bu  değişime uyum sağlamaktır.

Günümüzde muhasebe, değişim, gelişim ve dönüşüm süreci içerisindedir. Bu süreç yerel değil küresel düzeyde yönetilmeli ve küresel bir biçimde şekillendirilmelidir.

Bu değişim, gelişim ve dönüşüm sürecinin ortak paydasını, mesleğin yarattığı katma değerin farkındalığını oluşturmak ve bu katma değeri kaliteli ve nitelikli bir hale getirilmesi oluşturuyor.

Yaratılan katma değerden müşterilerimiz, toplum ve kamu yararlanmakta, bizler paydaşlarımızın karşısına kaliteli ve nitelikli hizmetlerimizle çıkmalıyız.

Küresel ve yerel düzlemde tüm çaba ve gayretlerimizin ortay paydasını kaliteli ve vazgeçilmez hizmet sunumu oluşturmaktadır.

A. Masis YONTAN
TÜRMOB Genel Başkanı

 

 

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.