e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Nöbetçi Noter Uygulaması başlıyor.

19.02.2019 12:52 |

Nobetçi Noter Uygulaması yakın zamanda hayata geçiyor. Noterl işlemlerinde yeni dönem!

Nöbetçi Noter Uygulaması hakkında Adalet Bakanı Abdullah Gül Açıkladı. Noter İşlemlerinde yeni dönem başlıyor.

İş hayatı yeni bir kavram daha kazandı "Nöbetçi Noter"

Nöbetçi Noter uygulaması hakkında açıklama yapan Adalet Bakanı Abdullah Gül Nöbetçi Noter uygulamasında Noterlerin Cumartesi ve Pazar günleri açık olacağını belirtti.

Nöbetçi Noter uygulaması ne zaman başlıyor?

Hafta Sonları veya Mesai saati sonrasında da Noter İşlemleri yapılabilecek. Nöbetçi Noter uygulaması ile akşam veya hafta sonlarıda noter işlemlerinin yapılabilmesi hedefleniyor. Nöbetçi Noter uygulaması gündüz mesai saatleri içerisinde izin alma şansı olmayan çalışanlar veya gün içerisinde yoğun tempoda çalışan iş insanları içinde önemli bir uygulama olacak.

Adalet Bakanı Abdullah Gül Nöbetçi Noter Uygulamasının zaman içerisinde genişletilerek Noterlerin hafta içi mesai saati bitiminde sonra da açık kalacağı şeklinde düzenleneceğini ifade etti.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.