Noterler Nöbete Başlıyor.

13.03.2019 09:03 |

Nöbetçi Noter uygulaması 6 Nisan 2019 tarihinde başlıyor.

Nöbetçi Noter Uygulaması ne zaman başlayacak?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yaptığı açıklama ile Nöbetçi Noter uygulamasının 6 Nisan 2019 tarihinde başlayacağını söyledi.

Artık Noterlerde hafta sonu açık!

Nöbetçi Noter uygulaması ile hafta sonu Cumartesi ve Pazar Günleri Noter işlemleri Nöbetçi Noter aracılığı ile yapılabilecek.

Nöbetçi Noterler normal mesai saatlerinde de çalışacak.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül "Bütün illerimizde Cumartesi ve Pazar günleri için nöbetçi olarak belirlenen noterlik daireleri, hafta içi uygulanan çalışma saatleri boyunca hizmet verecek"  dedi.

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin Google +
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
TeşvikPlus SGK Teşvik Hesaplama Programı!

Cari ve Geçmiş Dönem SGK Teşviklerinizi TeşvikPlus sizin için hazırlar. SGK Bildirimlerini Yapar.

HEMEN İNDİR!