Poşet Beyannamesi verme süresi uzatımı talebi

20.04.2019 07:17 |

Poşet Beyannamesi verme süresinin uzatılması Ankara Mali Müşavirler Odasından talep edildi.

İlgili Poşet Beyannamesi süre uzatımı talebi yazısından 2019 2019 ayında verilmesi gereken beyannamelerin Mali Müşavirler üzerinden ş yoğunluğu yarattığı belirtilerek 24 Nisan 2019 tarihine kadar verilmesi gereken Geri Kazanım Katılım Payı (Poşet) Beyannamesinin son ödeme günü olan 30 Nisan 2019 tarihine kadar uzatılması istendi.

 

ANKARA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI

TÜRMOB BAŞKANLIĞI'NA ANKARA

Konu : Poşet Beyannamesi Süre Uzatımı 

Nisan/2019 ayında; Kurumlar Vergisi, Katma Değer, Muhtasar Beyannameleri ve Sigorta Prim Bildirgelerinin verilecek olması nedeni ile meslek mensuplarımız yoğun bir çalışmanın içinde bulunmaktadırlar.

Bu nedenle; Nisan/2019 ayının 24'ünde verilmesi gereken Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesinin, bu beyannameye ilişkin verginin ödemesinin son günü olan, 30 Nisan 2019 Salı günü, gün bitimine kadar uzatılması konusunda gereğini arz ederiz.

Ali ŞAHİN
Başkan

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !