e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

TÜRMOB dan Somali için yardım kampanyası

11.09.2011 08:49 |

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Somalide açlık felaketi nedeniyle yardım kampanyası başlattı.

TÜRMOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre birlik, ''Somali'de yaşanan insanlık dramına seyirci kalmamak adına bağışta bulunarak, ülke genelindeki Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavir odalarına bağlı 85 bin meslek mensubunu kampanyaya destek olmaya'' davet etti.
TÜRMOB Genel Başkanı Nail Sanlı,''Somali, Etiyopya, Kenya, Eritre, Tanzanya, Uganda ve Burundi'de büyük bir insanlık dramı yaşandığını belirterek, ''40 milyona yakın insanın açlık tehlikesiyle karşı karşıya. Günde ortalama 50 çocuk ve 50 yetişkin açlık ve susuzluk nedeniyle ölüme yenik düşmektedir. Bu drama seyirci kalmamak için hepimizin elimizden geldiğince katkı koymamız gerekiyor'' dedi.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.