e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

TÜRMOB dan yeni Hizmet, TÜRMOB KART

27.03.2017 10:19 |

TÜRMOB tarafından hazırlanan TÜRMOB Kart uygulamaya giriyor.

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler, Yeminli Mali Müşavirler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Stajyerlei için özel olarak hazırlanan akıllı TÜRMOB Kimlik Kartı önümüzdeki günlerde uygulamaya girecek.

 

TÜRMOB Kart ile alışveriş, ayrıcalıklı hizmet alımı, indirim ve ödeme imlanlarından faydanabilecek, ayrıca meslek mensupları müşterilerinden tahsilat yapabilecek. Kart sahipleri özel uygulamlarla TÜRMOB a ve Odalara ödemelerni kolay ve hızlı bir şekilde yapacaklar. TÜRMOB Kart ın meslek mensuplarına sağladığı avantajlar, elektronik tahsilat sistemi, fatura ödeme ve para transferi ile Odalara ödeme işlmeleri olarak üç ana kategoride sunulacak.

 

Elektronik tahsilat sistemi ile ödeme alma kolaylığı sunan TÜRMOB Kart, hayatı kolaylaştırmaya yönelik bir çok uygulamayıda beraberinde getirecek.

 

TÜRMOB Kart sahipleri e-birlik üzerinden TÜRMOB Kart ile giriş yaparak elektrik, su, doğalgaz, belediye harcı, cep telefonu ve sabit telefon faturalarını ödeyebilecek. TÜRMOB Kart ile bağlı bulunduğu Odalarda ödeme işlemlerine yapılacak. e-birlik üzerinden TÜRMOB ve Oda İşlemleri TÜRMOB Kart ile yapılabilecek.

 

Mali Müşavirler için TÜRMOB KART Başvuru işlemleri

 

TESMER, Stajyer Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı başvuru işlemleri

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.