Takibe alınan Kredi Kartlarının yapılandırılması için Vakıfbank’tan Yanındaki Güç Paketi

14.01.2019 10:14 |

Sorunla başlayan Kredi Kartı borcu yapılandırmasında Vakıfbank fark yarattı. Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi ile takibe alınan kredi kartları içinde yapılandırma yapıyor ve tüm faizleri sıfırlıyor.

TAKİBE ALINAN KREDİ KARTLARINA YAPILANDIRMA

Vakıfbank, 2018 yıl sonundan önce 100 bin Liranın altındaki borçlar için takibe alınan kredi kartı borçlularının borçlarını peşin yada 12 aya kadar taksitle ödemeleri halinde tagibe aktarım sonrası oluşan tüm faizleri sileceğini duyurdu.

 

Vakıfbank "Yanındaki Güç Paketi"

Vakıfbank, ekonomiye destek olarak ihtiyaç sahiplerine yönelik müjdelerle dolu "Yanındaki Güç Paketi"nin detaylarını açıkladı.

Yanındaki Güç Paketi ile Kredi Kartında borç ödeme kolaylığıü aksayan kredilerin geri ödemesiz dönem ve düşük faiz oranlarıyla yapılandırılmasın ve takipte olan borç faizlerinin sıfırlanmasını içeriyor.

Kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası

VakıfBank bireysel kredi kartı müşterilerine 60 aya varan vadelerle borç yapılandırma imkânı tanıdı. Aylık yüzde 1,10 faiz oranıyla 24 aya, aylık yüzde 1,20 faiz oranıyla da 60 aya kadar vadelerle gerçekleştirebilecek. Bu kampanyadan VakıfBank bireysel kredi kartı müşterileri, VakıfBank ve diğer bankalardaki Aralık 2018 dönem borçları için faydalanabilecek.

AA
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin Google +
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !