Uzman Yardımcılığı-Uzman Hukukçu Yardımcıılğı sınavına katılmaya hak kazananlar listesi

15.09.2011 09:01 |

Uzman Yardımcılığı-Uzman Hukukçu Yardımcılığı sınavına katılmaya hak kazananlar listesi

Uzman Yardımcılığı ve Uzman Hukukçu Yardımcılığı sınavı 20-21 Eylül 2011 tarihlerinde Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Beşevler-Ankara adresinde yapılacaktır.  Adayların sınav günü en geç saat 09:00'da sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar giriş sınavına gelirken yanlarında sınav giriş belgesi, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi gibi fotoğraflı ve onaylı özel bir kimlik belgesi, kurşun kalem ve silgi bulunduracaklardır. Sınav giriş belgesini, fotoğraflı ve onaylı başka bir kimlikle birlikte gösteremeyenler sınava kabul edilmezler.

spk.gov.tr

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !