e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

Yeni Hazine destekli Ziraat Bankası kredi paketi

10.02.2019 08:56 |

Bakan Albayrak Tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için hayata geçirilen yeni Seracılık Kredi paketini duyurdu.

Albayrak Seracılık Kredi paketi açıklamasında Devlet bankalarının tarıma desteğini ve Ziaat Bankası tarafından açıklanan yeni Seracılık kredi paketi ile devam ettirdiklerini belirtti.

Albayrak, Tarımsal üretimi artırmak ve gıdada fiyat istikrarını sağlamak için gerekli tüm alanlarda yoğun bir programı hataya geçireceklerini ifade etti.

Seracılık Kredi Paketi

Yatırım kredilerinden faydalananlar ayrıca 14 ay vadeli piyasa koşulları ile uyumlu işletme kredisinden de yararlanabilecek.

Seracılık Kredi Paketi 10 milyon TL'ye kadar, 2 yıla kadar geri ödemesiz, toplamda 7 yıla kadar vaedeli ve toplam yatırımın yüzde 75'ine kadar kullanılabilecek.
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.