e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
e-Bültene üye olun, yeni Haber ve Mevzuatlar e-posta adresinize gelsin! ÜYE OL

Yeni TÜRMOB Yönetimden ilk icraat geldi.

18.10.2019 07:00 |

Türmob seçimlerinin ardından Emre Kartaloğlu, Mücbir Sebep konusunda Sosyal Güvenlik Kurumu nezdinde girişimlere başlandığını duyurdu.

118 nolu Vergi usul Kanunu Sirküsü Kendisi veya Yakını Vefat Eden Meslek Mensupları için beyan ve bildirim ve ödeme sürelerinin ertelenmişti.

 

Emre Kartaloğlu şahsi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile Kendisi veya Yakını Vefat Eden Meslek Mensuplarının; Aylık Prim ve Hizmet Belgesini Verdiği Mükelleflere İlave Süre Tanınması İçin SGK nezdinde girişimlere başlandığı belirtti.


Emre Kartaloğlu @KartalogluEmre

Kendisi veya Yakını Vefat Eden Meslek Mensuplarının; Aylık Prim ve Hizmet Belgesini Verdiği Mükelleflere İlave Süre Tanınması İçin SGK Nezdinde Girişimlere Başlanmıştır.
#MücbirSebep
#TÜRMOB
#SGK
#MeslekMücadelesi
#BirlikteÜreteceğiz
#BirlikteÇözeceğiz
 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.