e-defter berat yükleme süresi uzatıldı mı?

26.04.2019 20:33 |

30 Nisan 2019 tarihine kadar e-Defter Beratlarının yüklenme süresinin uzatılması hakkında Türmob talebi

22 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Mali Müşavirler Odasının TÜRMOB'a ilettiği e-defter berat yükleme süresinin uzatılması talebi üzerine TÜRMOB aynı tarihli yazısı ile Maliye Bakanlığı'ndan 30 Nisan 2019 tarihine kadar yüklenmesi gereken e-defter berat yükleme süresinin Bakanlığın uygun göreceği bir tarihe kadar uzatılmasını talep etti.

e-defter berat yükleme süresi uzatıldı

 

e-defter berat süre uzatımı talebinde TÜRMOB Nisan ayında Beyanname verme süreleri nedeni ile iş yoğunluğunun had safhaya ulaştığını bu nedenle Odalar ve Meslek Mensuplarından e-defter berat yükleme sürelerinin uzatılması konusunda yoğun talep geldiğini belirtti.

Süre uzatımı talebi yazısında TÜRMOB e-berat yükleme süresinin Maliye Bakanlığı tarafından belirlenecekuygun bir tarihe kadar uzatılmasını istedi.

     
Sizin Için Seçtiklerimiz

Çok Okunanlar

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
 
e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter Geçişlerinizde Yanınızdayız !

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter geçişlerinizde muhasebeweb.com ÇOK UYGUN Fiyatlarla Yanınızda!

HIZLI TEKLİF ALIN !