e-Fatura, e-Arşiv Fatura Geçiş Alternatiflerimiz

e-Fatura Mükellefi olmak işletme maliyetlerinizi azaltmanın yanında size eşsiz bir dönüşüm avantajı sağlar,
İş süreçlerinizi kolaylaştıracak e-Fatura alternatiflerimiz.

e-Fatura'ya geçmelisiniz Çünkü!

Kağıt Fatura gönderim maliyetlerinizi sıfırlar, 5 bin ve 30 bin üzeri e-Arşiv Faturalarınızı saklama derdi olmadan, ek onay gerektirmeden düzenlerseniz.

e-Fatura nedir?

Sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecek, Faturanızı müşteriye daha hızlı ve kolay ulaştırarak ve sizi artı maliyetlerden kurtaran bir Fatura sistemidir.

e-Fatura Pratiktir.

e-Fatura veya e-Arşiv fatura keserken yaşacağınız kolaylık ve pratikliğe ek olarak zarf, posta kargo gibi ek maliyetleri düşürür ve Fatura operasyon işlemlerinizi kısaltırsınız.

Tahsilat işlemlerinizi hızlandırır.

e-Fatura kestiğinizde karşı tarafa post etiketi sayesinde hemen ulaşır. Zaman kaybı yaşamadan siz tahsilata yoğunlaşmış olursunuz..

e-Fatura tek tık ile Müşterinizde

Kesmiş olduğunuz e-Fatura tek tık ile müşteriye gider, müşteri anında e-Fatura'yı görüntüler. e-Fatura'nın kaybolma veya müşteriye ulaşmama ihtimali yoktur.

Evrak saklamaktan kurtulun

e-Fatura'larınız otomatik olarak 10 yıl boyunca digital ortamlarda saklanır. Fiziki ortam saklama maliyet ve sıkıntısından sizi kurtarır.

7/24 Destek

7 gün 24 saat destek alır, Sürekli gelişen ve güncellenen ePlus e-Fatura ve e-Arşiv Ürünlerimiz ile ile herzaman güncel ve entegre kalırsınız.

Hemen Tanışalım.

Size özel projeler üretecek Satış ve Destek uzmanlarımızdan bilgi alın.

 

Neden? ePlus e-Fatura

Yüksek Maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz.
Arge ekibimizin sizin için ürettiği ePlus Midi, ePlus Portal veya e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Programlarımız ile tam entegre çalışırsınız.

Hızlı

Bir defa yapılan stok ve cari kayıtları sayesinde zamanınız size kalır

Kolay Kullanım

Basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile e-Fatura'larınızı çok kısa sürede oluşturursunuz.

Online Destek

Destek Ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Otomatik Saklama

Faturalarınız 10 yıl boyunca otomatik saklanır. Muhasebe aylık fatura listenizi excel ortamında verir, işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı oluşur.

Stok Kartları Tanıtımı

Her defasında Fatura içeriklerini tek tek yazmak zorunda kalmazsınız. Bir defa stok adı,Satış fiyatı ve KDV oranlarını girin. Sonrasında otomatik çekersiniz.

Cari Hesap Tanıtımı

Müşteri VKN, Adres vb. Bilgilerinizi bir defa girin. Sonrasında sadece e-Fatura oluştururken Cari seçimi yaparak, stok kalemlerini seçer ve Faturanızı kesersiniz.

ePlus Mali Müşavir

ePlus Mali Müşavir ile e-plus Ön Muhasebe Programı kullanan tüm mükelleflerinizin verilene anlık olarak kendi bilgisayarınızdan erişir, Stok, Cari, Çek, Senet, Banka ve Faturalarına anlık olarak ulaşabilir istediğiniz formatta alabilir hatta işlem yapabilirsiniz.
Hemde ÜCRETSİZ olarak !