• Email: info@muhasebeweb.com
  • Satış, Bilgi ve Destek: 0532 175 91 31

Size rahat bir nefes aldıracak e-dönüşüm Ürünlerimiz

e-fatura

e-Fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip yasal düzenlemelerle belirlenmiş bir format ile standart hale getirilmiş, değiştirilemezliği mali mühürle ve zaman damgası ile garantilenmiş, fatura tarafları arasında, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan güvenli elektronik belgedir.

e-arşiv fatura

e-Arşiv Fatura Uygulaması, 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile GİB tarafından belirlenen standartlara uygun olarak kağıt formatta düzenlenen ve muhafaza edilen bütün faturaların elektronik ortama taşınması, elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, elektronik ortamda ibrazı ve elektronik ortamda raporlanmasını kapsamaktadır.

e-defter

Kanun ve mevzuatlara göre tutulması zorunlu olan defterlerin (Defter-i Kebir ve Yevmiye Defteri), elektronik ortamda oluşturulmasını, kaydedilmesini ve ibraz edilmesini sağlayan sistemin genel adıdır.

Muhasebe Yedek

e-Yedekleme hizmeti; tüm elektronik belgelerin güvenli kopyalarını saklar, istendiğinde her yerden kolayca erişilmesini sağlar ve geliştirilmiş güvenliğiyle verileri her an koruma altında tutar. SQL veritabanlarında bulunan tüm ERP programları ile uyumlu bir biçimde çalışır.

e-irsaliye

Kağıt irsaliye ile birebir aynı hukuki niteliklere sahip elektronik belgedir. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın uygulaması aracılığıyla alıcının posta kutusuna gönderilip, alıcının malları kabul veya red durumunu bildiren yanıtının yine aynı uygulama üzerinden satıcıya iletilmesi süreçlerini kapsayan e-İrsaliye uygulaması, alıcı ve satıcı arasında kapalı devre bir sistemde çalışır.

e-Mutabakat

e-Mutabakat hizmeti, şirketlerin müşteri ve/veya tedarikçileri arasında tanımlanmış alacak-borç hesaplarının elektronik ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırılmasını sağlar. BA-BS mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır.

Kampanyalar

...

Muhasebeweb'den üçü bir arada

1000 E-FATURA, 1000 E-ARŞİV, E-DEFTER SAKLAMA 1.950 TL yerine   sadece 1.190,00 TL + KDV

Kampanya Detayı
...

e-fatura'ya Merhaba

1000 E-FATURA + E-DEFTER + E-DEFTER SAKLAMA 2.500 TL yerine   sadece 2.100,00 TL + KDV

Kampanya Detayı
...

Hepsi Birden !

1000 E-FATURA + 1000 E- ARŞİV FATURA + E-DEFTER + E-DEFTER SAKLAMA 2.900 TL yerine  sadece 2.350 TL. +KDV

Kampanya Detayı

Nasıl e-fatura Kullanısı Olurum?

e-fatura nedir? Nasıl Kullanılır?

Elektronik ortamda hazırlanan faturalara verilen isimdir. Kağıda basılmayan ve sunucular tarafından alıcı ve satıcıya iletilen e-fatura, ileride tüm firmalar için zorunlu hale getirilecek. Giderek artan e-fatura kullanıcıları arasına girmek için yeterli sebebiniz var aslında...

Siz yorulmayın, Muhasebeweb.com sizi 30 dakikada e-faturalı yapıyor.

Muhasebe WEB