ePlus e-Arşiv Fatura

e-Arşiv Fatura / ePlus

Size özel projeler üretecek Satış ve Destek uzmanlarımızdan bilgi alın.

Kağıt Faturaya elvada! Eplus ile Sadece birkaç adımda e-Arşiv Fatura Oluşturun.

Fiyatlarımız açık sürpriz yok!
Arge ekibimizin sizin için ürettiği ePlus Eko, ePlus Portal veya e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Programlarımız ile tam entegre çalışırsınız.

Faturam 5000 TL üzerinde Nasıl Fatura keseceğim diye düşünmeyin.

5000 veya 30.000 bizde farketmez, saklama derdi yok. Onay ile Uğraşmak yok. e-Arşiv Fatura'mı nasıl iptal edeceğim derdi yok! Satış, Hizmet, Tevkifat, İstisna vb tüm fatura tiplerini ePlus ile düzenler, artı bir maliyet gerektirmeden 10 yıl boyunca saklar, e-Arşiv Fatura kes, düzenle, gönder, İptal et! İşlem size kalmış

ePlus e-Arşiv Fatura ile sisteme hızlı giriş yaparak, 7/24 online Destek ve Satış ekibimiz ile keyifli bir e-Arşiv Fatura süreci yaşayın.

e-Arşiv Fatura Geçiş ve Kullanımında Uzman Destek Perosnellerimiz 7/24 yanınızda size çözüm üretmeye hazır. Arge Ekibimizin geliştirdiği ePlus Eko, ePlus Ticari, ePlus Entegre sistemlerimiz ile e-Fatura sisteminin hiçde sor olmadığını göreceksiniz.

İsterseniz Muhasebe Bürosuna ücretsiz yükleyeceğimiz ePlus Mali Müşavir Paketimiz ile Muhasebe büronuzda sizin verilerinize ulaşabilecek ve hata riskini sıfıra indireceksiniz.

eplus e-fatura e-Arşiv fatura

ePlus e-Arşiv Fatura

e-Arşiv Faturalarınızı zaman ve mekandan bağımsız olarak, ePlus ile anında düzenler, sorunsuz ve hızlı bir şekilde müşterinizi ulaştırabilirsiniz. Tüm Satış, İstisna, Tevkifat, iade, İhracat, Özel Matrah, İhraç Kayıtlı Faturalarınızı ePlus ile oluşturur ve 10 yıl boyunca güvenli olarak saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman iptal edersiniz.

Bilgi alın

ePlus ile Fatura tasarımlarınız ÜCRETSİZ...

logo, imza ve IBAN bilgisi eklemeleriniz ücretsiz olarak tarafımızdan gerçekleştirilir.

e-Arşiv Faturalarınız 10 YIL boyunca saklanır ve ayrıca ücretlendirilmez.

Sizi arayalım

e-Plus ile sınırsız Kontör Kullanın!

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Kontörleri sonraki yıl/yıllara devirli olarak uygulanır.
e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Kontörleri silinmeksizin süresiz olarak kullanıma açıktır.
Kurulum, Aktivasyon ve Eğitim veya başka bir hizmet bedeli YOK!

Sizi Arayalım

Size Özel Danışman ve Destek

Uzman e-Fatura Danışmanlarımız ve Destek Ekibimiz 7/24 Hazır !

  • Mali Mühür Başvurularınız
  • GİB ve Entegratör Başvurularınız
  • 7/24 Online Eğitimleriniz
  • Destek Talepleriniz

İçin Uzman e-Fatura Danışmanlarımız ve Destek Ekibimiz 7/24 Hazır !

Hemen Tanışalım.

Size özel projeler üretecek Satış ve Destek uzmanlarımızdan bilgi alın.

 

e-Arşiv Fatura Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

e-Fatura mükelleflerinin e-Fatura Kullanıcı olmayan mükellef veya nihai tüketicilere düzenlediği fatura tipidir. ePlus mükellef bilgilerini otomatik sorgulayarak mükellefin durumunu işaretler. Siz Sadece Cari ve Stok Bilgileri seçerek e-Arşiv Fatura Oluşturur ve Gönderirsiniz.

e-Arşiv Fatura kullanmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Hemen Arayın size uygun paketi birlikte seçelim. Danışmanlarımız tüm işlemlerinizi sizin için gerçekleştirecek.

Hayır Bizimle Değil! Sizin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanan ePlus e-Arşiv Fatura ile sadece seçim yaparak e-Arşiv Fatura kesersiniz. Size uygun olan e-Plus Portal, e-Plus Eko Fatura, e-Plus Ön Muhasebe ve e-Fatura Programı veya ePlus Entegrasyon ile sadece birkaç işlem ile e-Fatura oluşturur ve gönderirsiniz.

Evet e-Arşiv Fatura iptal edilebilir? e-Arşiv Fatura'ya yanlış kestim ne yapacağım diye korkmaya gerek yok. e-Fatura sisteminde her zaman e-Arşiv Fatura iptali yapabilirsiniz.

e-Fatura oluşturmanın Kağıt Fatura oluşturmaktan farkı yok. e-Fatura Kağıt Fatura ile aynı içerikleri sahip. Hatta kağıt fatura yerine e-Fatura kullanmak daha avantajlı. Neden mi? en Başta maliyet ve saklama, yıllar sonra bile e-Fatura'larınıza anında ulaşabilirsiniz. Kağıt fatura'yı yanlış düzenlediğinizde iptal etmeniz gerekir fakat e-Fatura'da gönderim gerçekleşene kadar istedğiniz kadar değişiklik yapabilirsiniz.

Gönüllü ve zorunlu olarak e-Fatura sistemine dahil olan mükelleflerin 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren e-Arşiv Fatura düzenlenmesi zorunludur. e-Fatura veya e-Arşiv sistemine geçmeyen mükellefler için ise 5000 TL ve 30.000 TL üzerindeki tüm faturalarını e-Belge portalı üzerinden e-Arşiv Fatura kesmeleri zorunludur.

Sisteme dahil olunan tarihten itibaren 7 gün boyunca kağıt fatura düzenleyebilirsiniz. 7 gün sonrasında ise kağıt fatura işlemini bitirmek ve tamamen elektronik ortamda e-Fatura veya e-Arşiv Fatura düzenlemeniz gerekir.

Evet. e-Arşiv sistemine geçiş yapmak yapmak için öncelikle e-Fatura uygulamasına geçmek zorundasınız.

ePlus e-Fatura ve e-Arşiv ile tüm faturalarınızı görmek için sürekli erişim imkanınız vardır. İstedğiniz zaman görüntelersiniz. tüm faturalarınız ePlus ile 10 yıl boyunca yüksek güvenlikli ortamlarda elektronik olarak saklanır ve herzaman sizin erişiminize açıktır..

ePlus ile tüm gelen ve giden faturalarınız 10 yıl boyunca saklanır. İstediğiniz her an tüm faturalarınız görüntüleyebilirsiniz.

 

e-Fatura, e-Arşiv Fatura Geçiş Alternatiflerimiz

e-Fatura Mükellefi olmak işletme maliyetlerinizi azaltmanın yanında size eşsiz bir dönüşüm avantajı sağlar,
İş süreçlerinizi kolaylaştıracak e-Fatura alternatiflerimiz.