ePlus PORTAL

e-Fatura & e-Arşiv Fatura Portalı

Size özel projeler üretecek Satış ve Destek uzmanlarımızdan bilgi alın.

eplus e-fatura e-Arşiv fatura

ePlus Portal

e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarınızı zaman ve mekandan bağımsız olarak, ePlus PORTAL ile anında düzenler, sorunsuz ve hızlı bir şekilde müşterinizi ulaştırabilirsiniz. Tüm Satış, İstisna, Tevkifat, iade, İhracat, Özel Matrah, İhraç Kayıtlı Faturalarınızı ePlus PORTAL ile oluşturur ve 10 yıl boyunca güvenli olarak saklayabilirsiniz.

Bilgi alın

ePlus Portal ile Fatura tasarımlarınız ÜCRETSİZ...

ePlus PORTAL'da logo, imza ve IBAN bilgisi eklemeleriniz ücretsiz olarak tarafımızdan gerçekleştirilir.

e-Faturalarınız 10 YIL boyunca saklanır ve ayrıca ücretlendirilmez.

Sizi arayalım

e-Plus ile sınırsız Kontör Kullanın!

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Kontörleri sonraki yıl/yıllara devirli olarak uygulanır.
e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Kontörleri silinmeksizin süresiz olarak kullanıma açıktır.
Kurulum, Aktivasyon ve Eğitim veya başka bir hizmet bedeli YOK!

Sizi Arayalım

Size Özel Danışman ve Destek

Uzman e-Fatura Danışmanlarımız ve Destek Ekibimiz 7/24 Hazır !

  • Mali Mühür Başvurularınız
  • GİB ve Entegratör Başvurularınız
  • 7/24 Online Eğitimleriniz
  • Destek Talepleriniz

İçin Uzman e-Fatura Danışmanlarımız ve Destek Ekibimiz 7/24 Hazır !

ePlus Portal e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Müstahsil Mzkbuzu Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

ePlus Portal ile müşterinin Vergi Numarasını girdiğinizde otomatik sorgulama ile Müşteriye e-Fatura mı? Yoksa e-Arşiv Fatura mi düzenlemeniz gerektiğini Portal kendisi belirleyerek sizi yönlendirid. Sonrasından Müşteri bilgilerini girer, Satış, iade, istisna, tevkifatlı fatura mı keseceğinizi belirttikten sonra fatura içeriğini girerek faturanızı oluştursunuz. İsteğinize bağlı olarak faturayı taslak olarak kaydededer veya direk gönderim yapabilirsiniz.

Bize ulaşmanız yeterli, uzman danışmanlarımız sizi yönlendirecek ve kısa sürede e-fatura kesmeye başlayacaksınız. Hemen Arayın size uygun paketi birlikte seçelim.

Hayır Bizimle Değil! Sizin ihtiyaçlarınız ve taleplerinizi gözeterek hazırladığımız ePlus Portal ile İhtiyacınıza göre e-Plus Portal, e-Plus Eko Fatura, e-Plus Ön Muhasebe ve e-Fatura Programı veya ePlus Entegrasyon ile sadece birkaç işlem ile e-Fatura oluşturur ve gönderirsiniz.

Evet hem e-fatura, hemde e-Arşiv Fatura iptal edilebilir? e-Fatura iptali kağıt fatura iptaline göre biraz farklıdır. Eğer Ticari e-Fatura kesmiş iseniz karşı taraf faturayı reddettiğinde iptal işlemi yapılmış olur. Eğer Temel Fatura kesmiş iseniz karşı taraftan alacağınız İADE fatura ile e-Ftura mahsup edilmiş olur. E-Arşiv Fatuayı ise istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura kullanabilmek için Yüksek maliyetlere gerek yok. ePlus PORTAL minumum maliyet ile e-Fatura Mükellefi olabilirsiniz.

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Portalı ePlus PORTAL ile muhasebe programlarına onbinlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız. e-Fatura ve e-Arşiv Fatura düzenleme portalı ePlus PORTAL'a Sadece 600 TL.+ KDV ile sahip olabilirsiniz. Hemde ilk 1000 Kontör bizden size HEDİYE !

ePlus ile tüm gelen ve giden faturalarınız 10 yıl boyunca saklanır. İstediğiniz her an tüm faturalarınız görüntüleyebilirsiniz.

 

e-Fatura, e-Arşiv Fatura Geçiş Alternatiflerimiz

e-Fatura Mükellefi olmak işletme maliyetlerinizi azaltmanın yanında size eşsiz bir dönüşüm avantajı sağlar,
İş süreçlerinizi kolaylaştıracak e-Fatura alternatiflerimiz.

Hemen Tanışalım.

Size özel projeler üretecek Satış ve Destek uzmanlarımızdan bilgi alın.