e-Fatura Başvurusu Nasıl Yapılır?

“Kısa yoldan e-Fatura Başvuru yapabilir ve sizde e-Fatura nın hem maliyet hemde pratik avantajlarından işletmenize fayda sağlayabilirsiniz.”

e-Fatura Başvurusu Nasıl Yapılır?

Peki e-Fatura Başvuru Nasıl Yapılır?

e-Fatura Başvurusunu kullanımı açısından 2 farklı yol ile yapabilirsiniz.

1- Kendi sistemlerinizi Gelir İdaresi ile entegre etmek,

2- Özel Entegratör ile çalışmak

e-Fatura kullanmak için 1. seçenek Gelir İdaresi sistemi ile kendi sisteminizi entegre etmek için Gelir İdaresi Başkanlığının şart koştuğu kriterleri ve işlemleri yapmak çok fazla maliyetli ve sıkıntılı bir işlemdir.

e-Fatura kullanmak için 2. seçenek ise Özel Entegratör ile çalışmaktır. Bu aşamada ePlus e-Fatura ve e-Arşiv Programları sayesinde size düşen hiç bir işlem kalmıyor. Uzman ePlus e-Fatura ve Destek ekibi sizin için e-Fatura Bilgilendirme aşamasından başlayarak Mali Mühür işlemleri, Gelir İdaresi e-Fatura, e-Arşiv Fatura Başvuru işlemleri gerçekleştirerek firmanızın kısa yolda e-Fatura mükellefi olmasını sağlayacaktır.

e-Fatura Başvuru işlemlerinden sonra, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura için personellerin bilgilendirilmesi, Kurulum ve tüm personelin eğitimleri uzman ePlus destek elemanları tarafından yapılıyor.

ePlus Portal e-Fatura, ePlus Eko e-Fatura Programı, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura ile tam entegre çalışan ePLUS Ön muhasebe Programları ile e-Fatura kullanmanın hiç de zor olmadığını aksine işletmenize değer katarak muhasebe ve fatura işlemlerinin hızlandığını göreceksiniz.

ePlus tüm e-Fatura ve e-Arşiv fatura işlemleriniz için en güçlü seçenek.

ePlus destek ekipleri 7 gün 24 saat sizin için çalışıyor. ePlus ile hiçbir mevzuatı takip etmek zorunda kalmaz, e-Fatura işlemleriniz için  hata riskini ortadan kaldırırsınız. 

ePlus Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin tüm Cari, Stok, İrsaliye, Çek, Senet, Banka vb muhasebe işlemlerini yaparken tüm Gelen ve Giden e-Fatura ve e-Arşiv Fatura işlemleriniz otomatik olarak gerçekleşmiş olur.

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura kullanımızı işletmenizin lehine çevirmek için hemen bizimle iletişim geçebilirsiniz.

 

e-Fatura, e-Arşiv Fatura Geçiş Alternatiflerimiz

e-Fatura Mükellefi olmak işletme maliyetlerinizi azaltmanın yanında size eşsiz bir dönüşüm avantajı sağlar,
İş süreçlerinizi kolaylaştıracak e-Fatura alternatiflerimiz.