MALİ MÜŞAVİRLERE ÖZEL,
Geçmiş ve Gelecek Dönem TEŞVİK HESAPLAMA PROGRAMI

10.000 TL  yerine Sadece 5.000 TL + KDV

Bilgi ve Destek : 0532 175 91 31

Tek Tuşla İPTAL-EK-ASIL Bildirimlerinizi SGK'ya Online Gönderin !

Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? Bilgisayarım ikonuna sağ ile tıklayıp açılan menüde Özellikler kısmına bakın.

Kullanım Klavuzu

Size Özel Personel Teşvik Hesaplama Sistemi


Mali Müşavirler olarak iş yükünüz ağır biliyoruz. Proplus Teşvik Hesaplama Programı Yoğun temponuz altında işinizi kolaylaştıracak !

E-Bildirge Sistemine Otomatik Giriş

Mükelleflerinizin E-Bildirge Kulanıcı Adı ve Şifreleri Sadece Sizin bilgisayarınızda kayıt altındadır. Kimseye şifre vermek zorunda kalmazsınız.

Tüm Hizmet Listelerini E-Bildirgeden Anlık Çeker

ProPlus Teşvik gelişmiş teknolojisi sayesinde, giriş yapmış olduğunuz mükellefe ait hizmet listelerini, teşvik hesaplamalarında kullanmak üzere, geçmişten aktif döneme kadar olan süreyi baz alarak, personele ait tüm bilgileri E-Bildirge üzerinden çeker.Ayrıca firmanın alt işverenleri olması durumunda bu verileride algılayarak, alt işverenlere ait hizmet listelerinide çeker.Tüm Hizmet Listelerini Excel ya da PDF ortamına aktarabilmektedir.

Teşviğe Uygun Personelleri Analiz Eder ve E-Bildirge Üzerinden Onaylar

ProPlus Teşvik hem 6111 hemde 687 sayılı teşvikler için teşviğe uygun personelleri analiz eder, her bir personel için E-Bildirge de onaylama işlemini yapar.Normal şartlarda saatlerce sürecek bu işlemi kısa bir sürede otomatik gerçekleştirir. Onaylama sonucu E-Bildirge Sisteminde oluşan teşvik verilerini algılayıp, kendi sistemine yükler.

Geçmiş Dönemler de Dahil Yararlanılmış ve Yararlanılacak Personellerin Hesaplamasını ve Listelerini Oluşturur

E-Bildirge Sistemi üzerinden alınan veriler ile kanun,belge türleri,ortalama sigortalı sayısı ve meslek kodları gibi bir çok parametreyi baz alarak yapılması gereken tüm karışık hesaplamaları sadece birkaç saniye içerisinde yapar.Hem geçmiş dönemleri hem de aktif döneme ait hesaplamaları yapıp sizlere tüm detaylı bilgileri (Teşvikten Yararlanmış Olanlar ve Yararlanabilecekler Olanlar) sunar. Bu sayede geçmişte hatalı ya da eksik bildirilmiş personelleride görebilirsiniz.

Hesaplamalar ve Analizlerden Sonra Oluşan Teşvik Tablosunu Excel ya da PDF Ortamına Alarak SGK ya Bildirge İşleminizi Yapabilirsiniz

Tüm Hesaplamalar ve Analizlerden Sonra Oluşan Teşvik Tablosunu Excel ya da PDF Ortamına Alarak SGK ya Bildirge İşleminizi Yapabilirsiniz Karmaşık hesaplamalar ve analizlerde sonra oluşan detaylı listeleri Excel ya da PDF ortamına aktarabilirsiniz.ProPlus Teşvik ile artık sizde her ay fazladan Sigorta Primi yatırmayacaksınız ve Personel giderlerinde ciddi tasarruf imkanı sağlayacaksınız.

Pro Plus Teşvik Yazılımının Sağladığı Faydalar ve Sunduğu Hizmetler


Teşvik Yazılımının Mali Müşavirlere Sağladığı sayısız Faydalar

Önemli ölçüde maliyet avantajı sağlarsınız.

Teşviklerden hatalı yararlanma ve cezai müeyyide riskinden kurtulmuş olursunuz.

Cari ay ve geçmişe yönelik tüm dönemlerde teşvikten yararlandırılmış ve yararlandırılmamış personellerinizi raporlar.

6111 / 687 / 1687 ye uygun geçmiş ve cari dönemdeki tüm personelleri sizin yerinize otomatik SGK sistemi üzerinden onaylar.

Geçmiş dönem analizinde Bölgesel Teşvikleri / 25510 sayılı teşviğide analiz edip, kazanılacak kâr ı sizin yerinize hesaplar ve gösterir.

6111 teşviğine uygun en yüksek ücretli personelleri sizin için öncelikli olarak hesaplayıp, ilk faydalanacaklar sıralamasına çıkartır.

Referanslarımız


Yüzlerce Referansımızdan sadece birkaç tanesi....

Kullanım Kılavuzu

Kolay Kurulum ve Teşvih hesaplama adımlarınızı tek tek açıklayan kullanım kılavuzunu indirin.

Kullanım Klavuzunu İndir.

Ücretler


Mali Müşavirler Kazansın istiyoruz. Kendi Mükelleflerinizi başkaları ile muhatap etmek zorunda kalmayın. KAZANAN SİZ OLUN !

Mali Müşavirlere ÖZEL !

10.000 TL  yerine  5.000 TL + KDV
  • 50 Mükellef Tanımlama
  • Sınırsız Çalışan Sayısı
  • 6111, 687/1687 Geçmiş ve Cari Dönem Teşvikleri
  • Otomatik Ek/İptal Formları
  • Tüm Gelecek Dönem Teşvikleri
  • Sınırsız Destek

Satış ve Destek Hattı

0532 175 91 31

Türm Soru, sorun ve Görüşleriniz için bize mail atabilirsiniz.