e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 

EYT konusunda kafalar karıştı. EYT var mı? Yok mu?

09.10.2019 09:14 |

Eyt konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevlendirme yapıldıktan sonra Emeklilikte Yaşa Takılanlar, EYT Artık Tamam! demişti.

Son dakika EYT haberleri ile umutlar yine hayale dönüştü. Bakan Albayrak son dakika haberi ile “EYT gündemimizde yok, böyle bir çalışma da yok” dedi.

 

 

 

EYT çıkacak mı?

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için Cumhurbaşkanlığı veya başka bir kurumdan Maliye Bakanı Albayrak açıklamasından sonra henüz bir düzeltme veya açıklama gelmedi.

EYT yasası en başa döndü.

Albayrak açıklamasında, Seçimlerin yenilenmesi ve ekomomik saldırılar nedeni ile ekonomik verilerin istedikleri duruma gelemediğini belirterek EYT gündemimizde yok, böyle bir çalışma da yok dedi.

Ne zaman Emekli Olmalıyım.

EYT çıkarsa 8 Eylül 1999 dan önce sigortalı olanları kapsayacak

 

 
Sizin Için Seçtiklerimiz

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.