e-FATURA HABERLER PRATİK BİLGİLER MUHASEBE EKONOMİ
☰ 
 
SMMM Serkan TAVŞAN

UZLAŞTIRICILIK KELİME OYUNLARI İLE ELİMİZDEN GİDİYOR FARKINDA MISINIZ?


SMMM Serkan TAVŞAN

Değerli Meslektaşlarım;
An itibariyle Acil Nitelikli olan bir Konumuz mevcut


UZLAŞTIRICILIK KELİME OYUNLARI İLE ELİMİZDEN GİDİYOR FARKINDA MISINIZ?


Uzlaştırıcılık için Alt Komisyonda ”Hukuk öğrenimi görmüş kişilerin” ibaresinin, “Hukuk fakültesi mezunlarının” şeklinde değişmesi sonucu "Hukuk Bilgisi üstün olan Mali Müşavirlerin" de Yapabileceği bir işi daha Avukatlara kaptırmak üzere olduğumuzu Biliyor Muydunuz?

Hatta AKP li Avukat Milletvekillerinin dahi Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ın yanlış yapıyorsunuz çıkışına rağmen geri adım atmadığını ve Konu Meslekleri olduğunda Birlikte Hareket Ederek Yeni Kazanımlar için Nasıl Güçlerini Kullandıklarını Görebildiniz mi?
Konu Meclis Genel Kuruluna bugünlerde gelecek ve bugünlerde mücadele etmez isek çok önemli bir gelir kapısını da kazanmadan kaybedeceğimizi biliyor musunuz?

Peki Avukat dostlarımız yeni kazanımlar sağlamak için bu kadar mücadele ederken ve Mesleğinin gerçeklerini her şeyin üzerinde tutarken biz yeni haklar elde etmek ve gelir kaynaklarını arttırmak için ne gibi mücadeleler veriyoruz hiç düşündünüz mü?

Avukatlar ile Mali Müşavirleri – Yeminli Mali Müşavirleri karşılaştırırken lütfen bunları da göz önüne alın. Avukat dostlarımız bir hak kaybında da hak kazanımında da tüm camia birlikte hareket etmeyi prensip edinmişken biz Mali Müşavirler bu mücadelelerin neresindeyiz?
Bu Makale yayınlandığında Meclis Genel Kurulunda konu halen görüşülmemiş olacak ve bu Makaleyi Yüzbinlerce kişi görecek bakalım kaçımız adım atıp Mali Müşavirlerin de bu haktan yararlanması için Mücadele Edeceğiz.


ÖZETLE SN.MESLEKTAŞLARIM BİR HAKKI YA OTURDUĞUMUZ YERDE OTURMAYA DEVAM EDEREK ELİNİZDEN KAÇIRACAĞIZ YA DA CİDDİ BİR MALİ MÜŞAVİR – YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRİN GELİR KAPISI HALİNE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN MUCADELE EDECEĞİZ KARAR SİZİN…

Saygılarımla
S.M.Mali Müşavir Serkan TAVŞAN


Bizi Aşağıda yer alan Türkiye’nin En Büyük Muhasebe Grubu olan Muhasebe Bilenler Topluluğu’ndan da takip edebilirsiniz…
https://www.facebook.com/groups/muhasebebilenlertoplulugu

17.11.2016

 

Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb.com


Muhasebe dünyasıyla ilgili pratik ve güncel bilgiler, muhasebe haberleri, muhasebe Hesap İşleyişi ve muhasebe yazarları ile muhasebe uygulamalarını işler.

 

facebook twitter linkedin instagram
TÜM KATEGORİLER
2018 Asgari Ücret    2018 Pratik Bilgiler    2019 Asgari Ücret    2019 Pratik Bilgiler    Asgari Geçim İndirimi    Asgari ücret    Beyannameler    Defter Beyan Sistemi    Denetim    Dünya    e defter    e fatura    e tebligat    Ekonomi    Emeklilik    Finans    Haber    Maliye    Mevzuat    Muhasebe    Muhasebe iş ilanlari    Muhasebe Yazarları    Pratik Bilgiler    Resmi Gazete    Sektörler    Seminerler    SGK    SMMM    SMMM Odaları    Soru Cevap    Sosyal Güvenlik    Staj    Teknoloji    Torba Yasa    Türmob    Vergi    YMM    YMM Odaları    İş Hayatı    Şehirler    Şirketler    
Copyright ©2011-2018 muhasebeweb.com - Muhasebe Web Haber İçerikleri İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.